جمعه, 2 فروردین 1398

 

 

اجرای پروژه مدیریت مشارکت جامع و پایدار منابع آب زیرزمینی دشت اسدآباد

معاون امور عمرانی استاندار همدان با اشاره به اجرای پروژه مدیریت مشارکت جامع و پایدار منابع آب زیرزمینی دشت اسدآباد گفت: این طرح یک روش جدید بوده و با روش‌های روتین گذشته متفاوت است و بعد از اجرایی شدن آن به وضعیت خوبی خواهیم رسید.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان محمودرضا در بیست و نهمین جلسه شورای حفاظت از منابع آب استان، دومین کار گروه استانی سازوکار با کم‌آبی و نخستین کارگروه مشارکتی آب زیرزمینی، اظهار کرد: استان همدان به علت اینکه در ارتفاعات قرار دارد آب‌های سطحی زیادی ندارد و مهار آن هزینه‌بر است بنابراین حفظ منابع آب زیرزمینی و استفاده بهینه از آن بسیار مهم است.

وی تصریح کرد: مردم غیور ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی مشارکت زیادی در تمام کارهای سیاسی و اجتماعی داشته و دارند، اکنون نیز طبیعی است که در بحث تغییر نحوه کشت و زراعت ما را در اجرای طرح مدیریت مشارکت جامع و پایدار منابع آب زیرزمینی کمک کنند.

عراقی با اشاره به اینکه باید از منابعی که داریم حداکثر استفاده را بکنیم، اضافه کرد: این پروژه عملیاتی نخواهد شد مگر اینکه مردم به فواید این کار پی برده و خود راغب به انجام آن باشند.

وی با اشاره به اینکه این پروژه نیاز به حوصله دارد و بعد از چند نسل اثر آن به عینه مشاهده می‌شود، یادآور شد: به هیچ وجه نباید کیفیت را فدای کمیت کرده و وعده‌های تو خالی به مردم دهیم پس باید با آنان با صداقت رفتار کنیم تا حامی این پروژه باشند چرا که این روش بر روی همه قسمت‌های اجتماع نیز تأثیر دارد.

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان

منبع خبر: روابط عمومی شرکت اب منطقه ای همدان

دیدگاه کاربران