دوشنبه, 2 بهمن 1396

 

پرسش‌هاي ارباب رجوع

سوال: 

 

 سلام ايا چاه اي که در سال 1345 در باغ حفر شده بصورت نيمه عميق اکنون اجازه تعميق دارد در ازندريان؟

 

پاسخ:

 

در صورت داشتن مجوز بهر ه برداري لطفا درخواست خود را به شهرستان مربوطه ارائه دهيد. در غير اين صورت چاه شما فاقد پروانه مي باشد و در صورت تعميق با شما برابر قانون(ماده 45 توزيع عادلانه آب) برخورد خواهد شد. در صورت که چاه شما قديمي مي باشد لطفا جهت ثبت نام

 
 
  تعداد بازدید:226
« اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال »

© تمامی حقوق این وب‌سایت، متعلق به شركت سهامی آب منطقه‌ای همدان است.  |  تولید و پشتیبانی: گروه دیبا