چهارشنبه, 29 اسفند 1397

 

 

پیام نوروزی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان به مناسبت آغاز سال 1397

به مناسبت فرا رسیدن سال نو مهندس منصور ستوده مدیر عامل شرکت آب منطقه ای همدان طی پیامی خطاب به همکاران این شرکت، سال جدید را به آنان تبریک گفت.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان ، در متن این پیام آمده است:

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

حوّل حالنا الی احسن الحال

بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه ی جهان آیینه نمای قدرت خداوندی می گرد، نوروز سرآغاز دیگری است از چرخه ی حیات طبیعت و چه زیباست این تحول و چه نیکو می شود آنگاه که تحول طبیعت و تغییر حالمان به احسن حال توأمان باشد.

در سایه الطاف حضرت حق و علیرغم همه فراز و نشیب ها ، مدیران و کارشناسان خانواده شرکت آب منطقه ای استان همدان در سال 1396 از هیچ تلاشی برای تحقق پیام نوروزی مقام معظم رهبری در سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» فروگذاری نکردند و در سایه همکاری و همدلی دست اندرکاران، دستاوردهای قابل قبولی حاصل شد.

علاوه براین شرکت آب منطقه ای همدان در جشنواره شهید رجایی، موفق به احراز رتبه برتر در بین دستگاههای اجرایی استان گردید و در هشتمین جشنواره ملی نظام پیشنهادات کشور موفق به اخذ تندیس برز گردید. بی شک این موفقیت ها در حوزه های مختلف، مرهون تعهد سازمانی و تلاش خالصانه همکاران عزیز می باشد.

در پایان بار دیگر ضمن ارج نهادن به زحمات بی دریغ و دلسوزانه همه همکاران ارجمند، از درگاه ایزد منان برای شما و اعضای خانواده تان سالی توام با سلامتی، بهروزی و معنویت روزافزون آرزومندم و روزگاری فرخنده و مبارک برای شما عزیزان از پروردگار مهربان خواستارم.

روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان

منبع خبر: روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان

دیدگاه کاربران